SPECTAR

Dlaczego warto posiadać profesjonalną stronę www?

Chcąc pokazać światu ofertę swojej firmy pierwsze co przychodzi nam na myśl to Internet. Sposobów promocji swojego produktu jest wiele. Poczynając od Facebooka, Instagrama po stronę internetową. Jednak strona, stronie nie równa. Ale skoro prowadzisz własny biznes to umiesz liczyć pieniądze, po co w takim razie płacić tak dużo za profesjonalną stronę skoro jest tyle łatwych i tanich generatorów?

Prestiż

Tym co pierwsze przychodzi mi na myśl kiedy widzę stronę jakiejś działalności wygenerowaną za pomocą internetowego konfiguratora jest „taniość”. Oczywiście fajnie, że w ogóle ta strona jest, ale to trochę tak jakby znany producent dajmy na to – soku sprzedawał swoje napoje w wygenerowanych opakowaniach. Strona jak strona, opakowanie jak opakowanie – spełnia swoje najważniejsze zadanie – więc o co chodzi?. Ale tu pojawia się konkurencja, która zapłaciła profesjonalistom za wykonanie, czegoś naprawdę ciekawego i ładnego. W dodatku mają takie same ceny jak Ty. Zatem klient prawdopodobnie sięgnie po ofertę konkurencji bo widzi, że ta podchodzi do tematu prezentacji swoich usług i produktów w sposób poważny i elegancki. W końcu mając dwa podobne produkty na półce, w podobnej cenie. Jeden w zwykłym, nieciekawym opakowaniu i drugi opakowany w eleganckie, wyróżniające się pudełko wybierzemy ten ładniejszy bo mamy odczucie obcowania z produktem lepszym, lepszej jakości i o wartości większej niż konkurencyjny na który producent pożałował pieniędzy.

Wartość

Skoro już zgadzamy się, że ładne „opakowanie”, czyni produkt lepszym. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podnieść cenę. Oczywiście nie od razu, marka poprzez swoje działania musi nabrać wartości. Kiedy jednak zaczynamy powoli być dostrzegani przez klientów jako Ci którzy lepiej się przykładają do swojej pracy. Możemy myśleć o podnoszeniu cen swojej oferty w oparciu o pozyskany prestiż. Nie dotyczy to każdej gałęzi działalności, ale bardzo często produkt lepiej zaprezentowany powinien być droższy, bo to czyni go automatycznie „tym lepszym”.

Informacja

Kolejny elementem przemawiającym za zleceniem wykonania projektu graficznego i wdrożenia strony przez profesjonalny zespół jest wiedza tego zespołu. Wielokrotnie są to ludzie z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu użytecznych i przyjaznych layoutów. W dodatku takich, dzięki którym przekażemy naszym klientom maksimum informacji na temat produktu, czy usługi w jak najszybszy i najbardziej czytelny sposób. Zapewne nie jeden raz natknąłeś się na stronę gdzie opis był albo lakoniczny i niewiele mówiący o ofercie, albo przedstawiony w sposób nudny i chaotyczny. Gdzie autor próbował wszystko „powiedzieć na raz”, a wyszło tak, że nie chce się tego czytać. To właśnie dzięki wiedzy projektantów elementy na naszej własnej stronie są rozłożone w taki sposób aby nacisk był postawiony na to co właściciel chce wypromować.

Należy również brać pod uwagę, że podczas projektowania strony możesz liczyć na konsultacje swojego pomysłu. To nie jest tak, że robi się stronę bezmyślnie w oparciu o szkic klienta. Profesjonalny zespół doradzi nie tylko w zakresie grafiki, ale również wartości treści i tego czego oczekuje użytkownik wchodzący na stronę. Na co zwróci uwagę, a co pominie.

Dopasowanie

To co najważniejsze – projekt jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb. Będzie działać tak jak sobie to wymyśliłeś i to daje satysfakcję porównywalną z konfigurowaniem nowego auta w salonie, a później odbiór u dilera produktu maksymalnie dopasowanego do Twoich oczekiwań. Każdy element graficzny będzie nawiązywał do Twojego stylu, a każda funkcjonalność nie będzie w żaden sposób ograniczona technologicznie aby działała na Twoją korzyść. Szczególnie istotne będzie to w kiedy tworzymy coś zupełnie nowego na rynku, coś czego nie ma możliwości zastąpić żadnym gotowym rozwiązaniem stworzony przez obcą osobę.

Jak sam widzisz suma korzyści płynąca z posiadania własnej, spersonalizowanej witryny stworzonej w oparciu o Twoje potrzeby przez profesjonalny zespół nijak się ma do wszelkiej maści generatorów i darmowych rozwiązań w sieci. Płacisz bowiem, nie za sam produkt, a za wiedzę jaką posiadają jego autorzy. Za wiedzę, która pozwoli dotrzeć do Twojego klienta w sposób optymalny. W sposób, który klient zapamięta i poleci swoim znajomym. W sposób, który będzie się po prostu podobał.

Każdy kto zajmuje się projektowaniem, czy to dla internetu, czy do druku wie jak ważną rolę odgrywa kolor. Jeśli paleta nie jest narzucona nam
Od pewnego czasu Adobe dodało możliwość prostego instalowania pluginów przygotowanych przez społeczność użytkowników. Wiele z nich jest wątpliwej jakości i przydatności. Ja szczególnie polecam

Do usłyszenia

Chcesz rozpocząć z nami nowy projekt? Masz pomysł ale nie wiesz do końca jak go zrealizować i ile to będzie kosztować? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

SPECTAR
Jest marką JET S.C.

ul. Skorupki 23a / 18
05-270 Marki
NIP 113-286-28-16

All rights reserved by SPECTAR 2019-2021